DUYURU : BİZLER BU GÜNE DEĞİN SLOGANLARIMIZDA NE DEMİŞTİK.  "KAYBETMEK KADERİNİZ DEĞİLDİR."

"KAZANMAK İÇİN, SADECE HEDEF BÜLTEN YETER." BAŞARILARIMIZ BÖLÜMÜNE BAKARSANIZ, NE KADAR HAKLI OLDUĞUMUZU GÖREBİLİRSİNİZ. İŞTE BİZİM FARKIMIZ... (İletişim Tel : 0 536 345 39 99

22 ŞUBAT 2019 CUMA - KOCAELİ VE İZMİR PROGRAMLARINA AİT, TÜM ÇALIŞMALARIMIZ YAYIMLANMIŞTIR. HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİZ...
Ana Sayfa » Sayfa » Son Dakika Haberleri

14 Ekim – Ankara Editör Görüş – (TUTTU-İkramiye: 108.615,96.-TL)

ABİ SİZ NE YAPTINIZ YA!!!!, YİNE REKORLARI ALT ÜST ETTİNİZ.

O KADAR SAAT ÇALIŞMA VE EMEK SONRASI, BU BAŞARI HEPİMİZE RESMEN İLAÇ GİBİ GELDİ, TÜM YORGUNLUĞUMUZU UNUTTUK. HELE Kİ! SİZ SAYIN ÜYELERİMİZDEN ALMIŞ OLDUĞUMUZ TEŞEKKÜR VE TEBRİK MESAJLARI KEYFİMİZİ DAHADA YERİNE GETİRDİ. HER ZAMAN SÖYLEDİĞİM GİBİ, TÜM BAŞARISIZLIKLARIN TEK SORUMLUSU BENİM FAKAT BAŞARININ MİMARI İSE; GECESİNİ GÜNDÜZÜNE KATAN DEĞERLİ HEDEF BÜLTEN ÇALIŞANLARI SİZLERSİNİZ. HEPİNİZE AYRI AYRI ÇOK TEŞEKKÜRLER EDERİM. (Editör: Eren Toprak)

SAYIN ÜYELERİMİZ SİZLERİ SAKIN HA SAKIN UNUTTUĞUMU SANMAYIN. SİZLER ZATEN HEDEF BÜLTENİ SEÇMENİZ NEDENİYLE; HER ZAMAN İÇİN HER ŞEYİN EN İYİSİNE VE KALİTELİSİNE LAYIKSINIZ. BU GÜNE DEĞİN BİZLERE VERMİŞ OLDUĞUNUZ SORUNSUZ DESTEĞİNİZ İÇİN BEN VE EKİBİM ADINA HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

YAYINLANAN EDİTÖR GÖRÜŞ ÇALIŞMAMIZDAN FAYDALANARAK, BÜTÇELERİNE GÖRE KENDİLERİNCE KAZANIM ELDE EDEN TÜM ÜYEERİMİZİ GÖNÜLDEN KUTLUYORUM. KAZANÇLARINIZI GÜLE GÜLE HARCAYINIZ. 

Tam Boyut Olarak Görüntüle (PDF, 419KB)

 

Yorum Yapın