DUYURU: Değerli yarış sevenler, merhabalar. Sitemizde yayınlanan At Yarışı ve İddia yayınları tamamen birbirinden bağımsız, farklı üyelikler gerektiren yayınlardır. At yarışları için GOLD(Ücretli) ve VİP(Ücretli) üyeliği, İddia için İDDİA(Ücretli) üyeliği gerekmektedir. Sadece zaman zaman yayınlanan SERBEST YAYIN' larımızda ücretli üyelik şartı aranmamaktadır."Yeter artık, bende kazanmak istiyorum." diyorsanız. Sizlerde vakit kaybetmeden biran evvel sitemize "Gold/Vip/İddia" üye olun, bizlerle birlikte kazanmanın eşsiz keyfine varın. (Tel: 0 536 345 39 99)
22 Ekim 2014 Çarşamba - Elazığ ve İstanbul programlarına ait, tüm çalışmalarımız yayınlanmıştır. Herkese bol şanslar dileriz..
Ana Sayfa » Sayfa

Tag Archives: hedefbülten

02/05/2014 Cuma – İstanbul Ekonomik Kuponlar (Serbest Yayın)

HAZIR KUPONLAR

DUYURU: Sayın yarışsevenler merhabalar. Çok kısa bir süre sonra yepyeni bir sistemle karşınızda olacağız. Bundan böyle, artık  aylık üyelik ücreti diye bir kavram olmayacak, ayrıca Gold Üye veya Vip Üye olmanıza da gerek kalmayacak. Tüm ...

07/03/2014 Cuma – İzmir Hazır Kuponlar (İkramiye: 44,60.-TL)

DUYURU : Kupon çalışmamız saat: 12.00 civarlarında yayınlanacaktır. Burada yayınlanan tüm kuponlar, tamamen bilgisayarımız tarafından özel yöntem ve metotlarla hazırlanmakta olup, bülten çalışmamızla ile hiç bir alakası yoktur.