DUYURU : BİZLER BU GÜNE DEĞİN SLOGANLARIMIZDA NE DEMİŞTİK.  "KAYBETMEK KADERİNİZ DEĞİLDİR."

"KAZANMAK İÇİN, SADECE HEDEF BÜLTEN YETER." BAŞARILARIMIZ BÖLÜMÜNE BAKARSANIZ, NE KADAR HAKLI OLDUĞUMUZU GÖREBİLİRSİNİZ. İŞTE BİZİM FARKIMIZ... (İletişim Tel : 0 536 345 39 99

19 OCAK 2017 CUMA - KOCAELİ VE İZMİR PROGRAMLARINA AİT, TÜM ÇALIŞMALARIMIZ YAYINLANMIŞTIR. HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİZ...
Ana Sayfa » Son Dakika Haberleri

Üyelik Türleri

Seviye Ücret  
Ücretsiz Üyelik Free Seç

SİTEMİZDEKİ ÜYELİK ÇEŞİTLERİ ve ÜCRETLERİ

Sitemizde 3 (Üç) çeşit üyelik mevcuttur.

1Normal Üyelik (Ücretsiz), 2) Gold Üyelik (Ücretli) ve 3) Vip Özel Üyelik (Ücretli)

……………………………………………………………………..…………………………………………….……

1) Normal Üyelik (Ücretsiz) : Sitemizde yayınlanan tüm çalışmalarımızı; sonuçlar açıklandıktan sonra görebilen üyelik çeşidimizdir  ve ücretsizdir.

……………………………………………………………………..…………………………………………….……

2) Gold Üyelik (Ücretli) : Sitemizde yayınlanan, tüm çalışmalarımızı (Vip Özel Yayın hariç) yarışlardan/maçlardan önce; günlük, güncel olarak görebilen üyelik çeşidimizdir ve ücretlidir. 

ÜYELİK ÜCRETLERİ  :

 a) 1 Haftalık (7 gün) : 50 TL     b) 1 Aylık (30 gün) : 150 TL     c) 2 Aylık (60 gün) : 250 TL  dir. 

……………………………………………………………………..…………………………………………….……

3) Vip Özel Üyelik (Ücretli) : Cep telefonları üzerinden iletişim kurulan, tamamen profesyoneller için oluşturulmuş özel danışmanlık hizmeti olup, ücretlidir. 

……………………………………………………………………..…………………………………………….……

ÖDEMELERİNİZ İÇİN; HESAP BİLGİLERİMİZ

A) GARANTİ BANKASI  :

ŞUBE KODU             : -

HESAP NO.SU          : -

IBAN NO.SU             : -

Hesap Sahibi            : Eren Toprak ÜNAL

Ödeme Yaptıktan Sonra Yapılması Gerekenler

Sayın üyemiz! ödemenizi size belirtilen ödeme bilgileri doğrultusunda yaptıktan sonra, üyeliğinizin aktif hale getirilebilmesi için; hedefbulten@hotmail.com adresine söz konusu ödemeyi yaptığınıza dair mail atmanız ( Kullanıcı adı veya cep no.nuzu, mailinizde mutlaka belirtiniz.) yada 0 536 345 39 99 no.lu cep no. sunu aramanız gerekmektedir. Tüm bu işlemler sonrası Gold - Vip Özel Üyeliğiniz en geç 1 saat içerisinde aktif hale getirilecektir. ( Sitemizde sadece Saat : 09.00-24.00 arasında admin bulunmaktadır. )

GOLD – VİP ÖZEL ÜYELİK ŞARTLARI

  • Sitemize üye olmanız için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
  • Sitemize normal üyelik ücretsizdir. Günlük olarak sitemiz tarafından yayınlanan tüm çalışmalarımızı, yarışlar/maçlar öncesinde güncel olarak görebilmek için; “Gold – Vip Özel” üye olunması gerekmektedir. Ücretsiz üyelerimiz, ancak günlük yarışlar/maçlar sonuçlandıktan sonra mevcut çalışmalarımızın tamamını görebilirler.
  • Üyelerimiz tarafından kullanılan kullanıcı adlarının, genel ahlak kurallarına uygun olmasına dikkat edilmelidir.
  • Yayınlanan Gold – Vip Özel Üyelik Ücretleri net tutarlar olup, Havale, EFT ve fatura gönderimi gibi masraflar üyeye aittir.
  • Sitemiz Gold – Vip Özel Üyelik Ücretlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Ödenen üyelik ücretlerinin iadesi; her ne mazeret olursa olsun, mümkün değildir.
  • Herhangi bir sebeple; ilgilinin site üyeliğinin düşürülmesi halinde, Gold – Vip Özel Üyelikle elde edilen tüm haklar kaybolur.
  • ”Sitemiz hiçbir şekilde; çalışma ve tahminlerimiz sonucunda üyelerimize kazanç garantisi vermemektedir.”
  • Sitemiz; haftalık en az 10 program, aylık en az 40 program için; tüm çalışmalarımızı günlük olarak yayınlama garantisi vermektedir.
  • Yayınlanan tüm çalışmalarımızın tamamı veya bir bölümü, kaynak gösterilse dahi paylaşılamaz, elektronik ortamda veya diğer yollarla izinsiz olarak yayınlanamaz, kopyalanamaz veya çoğaltılamaz. Bunu yapan kişi veya yayın organları hakkında yasal işlem yapılacağı tarafımızca duyurulur.
  • Herhangi bir yayın organında veya sosyal medyada yarış yazarlığı, yorumculuk, tahmincilik ve vs. gibi sorumluluğu veya görevi olan kişilerin yakınlarının üyelikleri, tarafımızca tespit edilmesi halinde silinecektir.
  • Gold – Vip Özel Üyelikler tekil uygulamalar olup, tek bir kişinin kullanımı içindir. Tarafımızca, çoklu kullanım yapıldığının tespit edilmesi halinde; herhangi bir uyarı yapılmaksızın, sorumluların Gold - Vip Özel Üyelikleri iptal edilecektir.
  • Abonelerin kimlik (Gerçek Ad-Soyad, Tc-no, Doğum Yılı) , adres ve telefon bilgilerini (istendiği takdirde) site yönetimine iletmeleri zorunludur (gizli tutulacaktır)
  • Seviyesiz eleştiri yapanların veya mesaj gönderenlerin site üyelikleri, hiçbir uyarı yapılmadan silinecektir.
  • Sitemiz gerekçe göstermeden, üyelikleri ve abonelikleri kabul etmeme ve iptal etme hakkını sahiptir.
  • Normal, Gold veya Vip Özel üye olanlar yukarıda bahsedilen tüm şartları peşinen kabul etmiş sayılacaktır.